Fiat scuto me klim

Shitet nga: besi 05 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
shes fiat skuto ne gjendeje shum te mire posedon klim central timon hidrolik me goma te reja regjistri 9 muje mekarton te gjelbert vetura eshte ne emer ton ndrrim i mundeshem me vetur mat shtrejt dhe mat lire vetura eshte e doganuar per 9 persona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim