okazion

Shitet nga: ermal 03 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Seicento
makina eshte me targa te reja..dokumentat aktive deri 25 maj 2016.. makina eshte ne gjednje sh te mire ng ana mekanike dhe xhenerike.. fuqia motorrike 800.. dhe me impiant gazi ,, impianti jo funksional.. do disa shwebime te vogla impianti..... shitet x aesye mosperdorimi,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim