Ford -03

Shitet nga: Sabit Halabaku 21 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Viti
I sapoardhur nga Gjermania , 1.8 diezl ne gjendje te rregull si dhe me klime etjetj
Qmimi eshte 2900euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim