Golf 4 tdi -03

Shitet nga: rasa 16 Maj 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes golf 4 tdi ne gjendeje shum te mire teknike dhe optike Posedon regjistrimi nje vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim