Honda Civic 1.6 16v -96

Shitet nga: honda 28 Nën 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
honda eshte e ardhun na zvicrra
posedon
klim airbag mbyllje qendrore
gjama me rrym shiber abs
motorrin e ka perfekt nuk nihet qe asht kall
perveq llamellen e ka te djekt dhe bateri nuk ka
amortizerat i ka gasni edhe asht shum i shterngum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim