honda civic

Shitet nga: honda 22 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
ashte 1.6 i 16v ls
airbag
klim funksionale
abs
gjama dhe pasqyre me rrym. shiber
centrall
punon motorri perfekt . vetem llamellen e ka defekt
as nuk kerset zgllob as llager asht shum i shterngum
librezen e zvicrres e kam te qlajmrume pra asht pa dogan

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim