Kombi V W T4 viti i pr. 1990 benzin+gas 8 ulse

Shitet nga: Naser 19 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Viti
Urgjent shes kombi t4 vw benzin+gas i vitit -90.Ne gjendje shum te mir teknike,me kompresion shum te mir si dhe pa hargjim absolut te vajit. Posedon goma te reja dimerore, kuken per rimorkio si dhe servo timon.Regjistrim deri ne 21 Korrik 2017 Ju mirpresim ne kete numer tel. 045/532-987 prej ores 8 deri ne 22, poashtu edhe ne Viber ne kete numer. Ju mirpresim dhe flm ofertuesit e sinqert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim