Konoenzim Dyer dhe dritare dhe fasada struktura..

Shitet nga: riza 10 Nën 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
konpenzim me vetura te gjitha llojet viti prodhimit permi 2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim