Shes, ndrroj Makinen Lada Niva

Shitet nga: Veton Neziri 24 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: 2112
Shes dhe ndrroj makinen Lada Niva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim