Mercedes 190 benzin -88

Shitet nga: Flakrim Osmani 10 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Eshte ne gjendje te mire, posedon edhe plini dmth. lend djegese ka benzinin dhe plinin, po ashtu ka edhe fellna. Eshte ne tabela RKS dhe ka regjistrim dei ne muajin e 7(korrik) 2015..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim