Mercedes Benz A170 -00

Shitet nga: Skender Ahmeti 15 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Viti
Shes urgjentisht edhe ate brenda 10 diteve Mercedes-in A 170 viti i prodhimit 2000,ndersa rexhistrimi i -I- 2004
Posedon te gjitha paisjet e ketij tipi te Mercedes-it,eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte i rexhistruar deri ne shkurt te vitit 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim