Mercedes 190 disel

Shitet nga: bajrush 16 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shitet mercedesi 190 disel shum i rujtem dritat i funksunojn mir manuel ka rigjistrim edhe 6 muj gomat 15she ver dhe dimer mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit ne viber +37745886055 ose ne numrin e telefonit 045886055 pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim