u shit flm merrjep.com

Shitet nga: Flakron 19 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 diesel viti 91 I regjistruar deri ne shkurt 2016 ,Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon timonin hidraulik,central me telekomand,4goma treja,2pal qesa me telekomand etj .Vlen te theksohet se Vetura nuk eshte ne hipotek(bank) per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim