Mercedes-benz 200 -98

Shitet nga: ergis 05 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes Mercedes benz espirit ne gje nje perfect si na tapiceria dhe ne pjes xhenerike. Cmimi pak I diskutushen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim