Mercedes E 320 CDI FULL OPTION tirane -05

Shitet nga: Visi 09 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Viti prodhimit 2005 DISTRONIC kambio automatike sallon lekure sendilje ngrohje+ftohje+dynamic xhama pasqyra elektrike perde orgjinale baxha xhami disqet crom timon druri komando n timon kompjuter bordi pilot automatik sensor parkimi sensor dritash sensor shiu navigator t madh bagazhier tel klima..makina eshte blere tek mercedez benz dhe atje i jan kryer t gjitha serviset cmim i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim