Mercedes E270 cdi Automatik -03

Shitet nga: AUTO SALLONI ADRI 19 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes mercedes E270 dizel ne fund te 2002
Posedon
1vit regjistrim
Automatik Titptronik
Klimatronik
Navigacion
Tempomat
Bord kompjuter
Senzor parkingi para mas
Abes,espe,servo,srs gjamat me rrym e shum sende tjera
Fellne me goma te reja etj
I bukur si jasht ashtu edhe mbrenda
Per ma shum info. 044210739.

VETUREN MUND TA MERRNI DHE TA KONTROLLONI KU TE DONI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim