Mercedes c 200 automatik-tiptronik -06

Shitet nga: Mercedes 01 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Esht ne gjendje ekstra te Mir dhe po ashtu shum I ruajtur regjistrim 5muj nuk esht hipotek e perkthejm fellnet original te Mercedesit posedon:
Klimatronik ,ulset me nxemje ,senzor para-mbrapa
2qelsa,hargjimet I ka te vogla etj
Ndrrimi mundshem presim blers serioz
Nr Viber +37744594535 dhe +37745223050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim