Mercedez -87

Shitet nga: neron 15 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Viti
Me kondicioner xhama elektrik motorr 2.5 ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim