OPEL oferta vlen vetum per sod orgjend

Shitet nga: bujar 05 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Viti
Shes opel corsa 1.0 benzin me klim viti 2001 . Vetura esht ne gjende perfekte si jasht ashtu edhe brenda eshte tip top . Posedon klim centrall air bag radio cd me goma dhe fellge te reja -. Sigurim ka 3
muaj .

Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim