Opel Astra 1.7 Turbo Disel -96

Shitet nga: Astra 10 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes Opel Astra 1.7 Dizel
* Viti i Prodhimit 1996
* Air beg
* Regjistrim ka edhe 11 muj
Vetura Osht ne Gjendje Shum te mir Teknike si dhe optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr 045-578-841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim