Opel Combo 1.7 -94

Shitet nga: Laurat 03 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Shitet opel combo 1.7 diesel. motorr japan. shume ne gjendje te mire, rexhistrim ka edhe gati 1 vit. Pikapi eshte ne emrin tim personal qe dy vite. Garantoj per pikap qe nuk hargjon as nje gram ule dhe shepnzimet nuk ia ka ma te mdhaja se 5l ne 100km. Gjithashtu garantoj edhe per dokumenta dhe perkthimi behet menjeher. Pikapi eshe i vitit 1994 dhe eshte ne gjendje jasht-zakonishte te mire . Pikapin munde ta shiqoni ne Budrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim