Opel Kadett CARAVAN 1.7.dizel -90 REGJ.I SKADUAR

Shitet nga: Qamil 30 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Shitet ose ndrrohet vetura Opel Kadet Caravan 1.7 Diesel viti i prodhimit 1990 .Motor Gjerman origjinal per opel.
Gjendja teknike e vetures është e shkelqyeshme dhe hargjimet janë minimale dhe ate per 100 km vetum 5 litra vetura po shihet edhe ne fotot e paraqitura është ngjyrë e kaltert metalike dhe shum e fortë .Ngjyrosja ju ka ber per shkak komoditeti pa kurfar dyshimi qe eshtë e berë ndeshje edhe ate njashtu e kom ble edhe unë vetë personalisht korezion nuk ka askund por te gjitha keto shihen ne fotot e paraqitura .
Vetura nuk hargjon as një pikë vaj (ule) me garancion dhe është e pershtatshme per bartje ka hapsira të mjaftushme.Regjistrimi i ka skadu met 21.09.2013 per gjitha këto qe u ceken lajmrohuni ne tel.044.304.873.
Pres ofertues per ndrrim apo bleres serioz FLM per mirkuptimin tuaj pershendetje te gjithve qe lajmrohen .
VATURA GJINDET NE RAJONIN E GJILANIT PER ÇDO INFORMAT LAJMROHUNI NE CELULARIN E SHENUR .VREJTJE:Vetura eshtë çlajmruar me kohë dhe nuk ka denim KLM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim