Opel Vectra benzin -90

Shitet nga: Rinori 27 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Viti
Shitet Opel Vectra 1.8 16 V Motori ECO TECH Benzin Plin Rexhistrim edhe 2 jav Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon ABS ,Airbag, Central, Hidraulik, Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim