OPEL Astra

Shitet nga: mandi 07 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra ~~~> makine e saponardhur me.dogane.1.7 diezel...viti 2005... climq..cd..Esp... komojuter bordi disje alumini goma te reja 190 .000km
cel: 067 6000 107/ 069 53 12 976
AUTO RUBIN•••> zgjidh makine tende tek ne ...cdo dit hapur■■■■Gjeni dhe Pjes Per Makina tek ne ...

cmime me te lira ne treg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim