Opel Astra dizel -02

Shitet nga: tushi 31 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel aster ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 2.0 dizell posedon centrall abs komanda nvollan klima tronic full opsion rigjistrim 10 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim