OpelAstra1.7cdti,04karavan motorr japan paboshpump

Shitet nga: Sefa 20 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.7cdti motorr japan pa boshpump pra me dizne asht special seria e fundit 2004 ka rexh ks deri gusht dhe vetura posedon klim automatike,abs,centrall,xhamat elektronik,6shpejtsi manuele,gomat e reja, dhe dritat krom tzi per rreth por edhe mbrapa ka kuken dhe muIk radio cd fm etj, ndrrim nuk bej dhe nuk jam tregtar i veturave. Per info mundeni tel:viber044208302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim