U shit opel Astra karavan1.7 Cdti 2004

Shitet nga: Sefa 17 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra dizell 2004 Cdti ,dhe punon diqka perfect, Mund te shifet .Kush e ka nafak,vetura ka keto opcione:
1-klim automatike
2-centrall,
3-xhamat elektronik
4-6shpejtesi
6-motorr Japan
7--pa boshpump
8-kuken
9-vetem nje pronar dhe nga zvicra i ardhun vete ekom doganu,dhe fellne alumini me goma treja ,,,klm.
Informata:tel cellular 044208302 edhe Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim