u shit. Opel Astra dizel -02

Shitet nga: besi 02 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astren ne gjendje shum te mire teknike dhe optike posedon klim,abes,central,radio me cd ,komand ne vollan, nevigacion ,dritaret me rrym 4 airbega regjistrim 10 muje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim