Opel Combo me ulse 1.7 CDTI-05

Shitet nga: Opel Dje 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet Opel Corsa Combo
me 5 ulese,me dogan dhe homologim,me klim,fellne me goma te mira
5 dyer,ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim