Corsa

Shitet nga: Opel corsa 11 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa 1.4 viti i prodhimit 2001 pa dogam me klim dhe te gjitha funksionet i ardhur pre zvicres 160000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim