Shes veturen Opel Insignia

Shitet nga: Visar 26 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
shes veturen Opel Insignia viti prodhimit 2009, 2.0 CDTI 119 KW , 160 PS , regjistrimi i pare ne RKS ne vitin 2014 , nje vite regjistrim vetura eshte full packet me opsionet si : Karrikat me lekur ,nxemje dhe ftofje multifunksionale ,Xhama elektronik, xhamat me censor te shiut color, me kamera per lexim te shenjave ne komunkiacion ,me censor per parking para dhe mprapa censor ne shkelje te vijes se plote ,censor per leximin e gomave ,12 Airbag, klim elektronike multi funksionale dhe te gjitha opcionet tjera percjellese Dritat Bi Xenon dhe LED para dhe prapa ,dritat e mjegulles censor te drites para me rroktullim te timonit mbshtetese te dores blutooth per telefon per 5 persona me navagiacion dhe radio multiplayer Touch ,pasqyret multfuksional anti drit,sistmin per barthjen e fotve, senzor per kufizim shpejtsis, senzor per ulen e vetures ne perqindje, timoni multifunksional, bandashet alumin origjinal ope, goma te veres dhe dimrit, serviset e kryera, QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim