Opel Omega -90

Shitet nga: emrush 14 Nën 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 150 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
shitete opel omega ne gjendje te shkelqyshme me goma te reja te dimrit bateri te re e shtrengume tip top pa sani defekt shum e rujtun plin benzin punon ne te dyjat thesht nuk kini me investu asni cent vetem me regjistru dhe me ja shkel 4 muj ka denim pres blers serjoz qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim