Me marrvedhje

Shitet nga: Irfan 19 Jan 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes vectren oasht shum e rushme bajm dhe ndrrim me mercedez ose golf 4 dizel per ma shum imformata ne nr 049775225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim