Opel vektra

Shitet nga: Perparim 19 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel vektra 1.8 benzin-plin.vetura esht ne gjendje shum te Mir teknike esht e ruajtur si Brenda dhe jasht.vetura Posedon,fellge,abs,alarm,centrall, esht hidrolik,ka rexhistrim deri ne maj.
JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim