U Shit flm merrjep.com

Shitet nga: flakron 24 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 1.8 benzin viti ne fund 93 i regjistruar edhe 5 muaj .Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon timonin hdraulik,ABES,central dyert,shiber ejt.Hipotek nuk eshte per me shum lajmrohu ne nr 044-459-408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim