U shit e gzoft pronari ri

Shitet nga: mustaf 12 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes opel vectra benxin 2.0 automatik viti prodhimit 31.10.1996 regj 07.07.2016 Gjendja e kerrit asht perfekt opsionet timonin levizje esp. ts per bor. karrikat me nxemje. klimatronik.abs. airbeg. gumat e reja te veres. Dhe te dimrit. pullen e sportit. komanda timon. kerri asht pa vrejtje mundeni me pa ne qfar dush kohe.
Nr 044 153 175
Wiber +37744153175.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim