opel vectra 2.5 V6

Shitet nga: samet zeneli 07 Krr 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.5 benzin V6. i rregulluar per persona me aftesi te kufizuara (INVALID). Rgjistrimi i par ne KOSOV i esht ber ne vitin 2010. esht ne gjendje shum te mir. nuk ka as nje defekt. esht mjaft i ruajtur si ne anen e jashtme ashtu edhe ne motorr. posedon: tempomat, gazin ne duar, frenin ne duar, xhamat elektronik, hajpja dhe mbyllja e dyerve elektronike... etj. - Per me shum informata na kontaktoni ne nr.tel +37745686474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim