Vetur.

Shitet nga: xhevdet 04 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes,Opel Zafira A 7 ulse-Klimatronik-Diesel/Naft,92Kw-.prej meje esht ber Korpa,llamella menjaqi iri.motorri punon super. Viti i prodhmit 05-2004.
esht pa u Doganuar.qmimi 2100 euro ,ne qmim ska fort diskutim ,esht ardhur prej gjermanis,dhe kontrolla esht ber gjith...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim