Peugot 206 2.0 HD diesel

Shitet nga: adhurim 04 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes peugot 206 viti prodhimit 2004 full opsion registrimi i dyte ne KS dhe ka registrim 04.12.2016 d.m.th 365 dite. vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me nje fjale tip top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim