Urgjent shitet peugeot 206 rexhistrim 9 muaj

Shitet nga: Agron 13 Jan 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Diesel 1.4 gjitha serviset me koh të kryera,klima funksionale .vetura asht e ruajtur mir dhe nuk ka nevoj per investim,ndrrim nuk pranojm presim blerës serios.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim