Pezho 607

Shitet nga: Leondrit 12 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
pezho ne gjendje te rregullt 607 nkosov nuk ka hec hiq bej dhe ndrrim pres blers serioz qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim