Peugeot partner 1.4 b v2002 23-02-2016 RKS

Shitet nga: Arton 21 Gsh 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet dhe Ndrrohet
Peugeot Partner 1.4 benzin regjistrim 23-02-2016 me 83000 te kalume fabrikisht shum e rujtne e shtrengume tip top nuk eshte hipotek per dokumenta ju garantojm
iposedojn airbag muzik bagazh 5 dyer etj per mashum info tel 044-326-188 vala
ose +377-44-326-188 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim