Pickup Ford Transit -05

Shitet nga: Besim Emerllahu 11 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Viti
Shes veturen Ford Transit Connect, shum e ruajtur viti 2005,
Kerri ka hyr me daten 4 prill 2015 nga gjermania dhe esht i pa doganuar.

Mortori 1.8 Dizel, me hargjime shum te vogla , diku 5 deri ne gjash.Shum i pershtatur per bisnesin tuaj pasi qe posedon shum vend ne pjesen ngarkuese por njekohsisht shum i pershtatur me komoditetin dhe madhesin e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim