Reno Clio

Shitet nga: Reno Clio 20 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet vetura Reno Clio 1.9 dizel, viti 2000, klime, central, dhe gjitha veprimet e duhura per nje automjete bashkohor. Bejme ndrrime me Golf IV dhe Astra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim