Renault Megane III 1.9 dci

Shitet nga: Liridon 18 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane III 1.9DCI v, 131 PS Viti 2009,
203000 KM te kaluara me liber te servisave te gjitha serviset e kryera me rregull. Gjendja e vetures shume e mire dhe ka regjistrim deri ne Korrik…Shpenzime shume te vogla…

Opcionet – Klima ,Tempomat, Bord kompjuter, ABS, ESP, Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Pasqyret Elektrike, Dritat automatike per dit dhe nat, Fshisa automatike, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik , Fellge Alumini, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim