Renault Megane

Shitet nga: Ramiz Ramadani 11 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes pikapin Renault megane, 1.9 dizell,viti i prodhimit 1998,kilometra te kaluara 169800(te garantuara),karriget me nxemje, dhe ne pergjithesi eshte shume i ruajtur dhe gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim