Renault Scenic me 7 Ulse

Shitet nga: Privat 17 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault Scenic 1.9 DCI, diesel viti fund 2005
Importuar nga Zvicrra, regjistrimi i pare ne Kosove. Posedon: Klimatronic, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Boardcomputer, Karrikat gjysem likur, Shiber, Panaram, 9 airbags, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, 4 xhama me hapje elektronike, Keyless, Radio CD, cenzora mbrapa. Liber servisi me kilometra garantune!
Regjistrim deri ne fund te vitit 2015. Hipoteke nuk eshte dhe perkthimi behet menjehere.

Per info tjera thirr ne 045-219-291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim