Renault Scenic dizel -01

Shitet nga: Maldi 26 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet renault scenic, ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e kryera. E rregullt nga jashte dhe nga brenda. E perdorur me kujdes. Motorr nafte 1.9. Shume ekonomike.
cmimi 2500 euro I diskutueshem
Nr tel: 0672005393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim