Seat ibiza

Shitet nga: Armend 05 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Pershendetje miq te nderuar e kam nje kerkes nga ju kush ësht i interesuar un shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer , per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-586-247 ) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike ka regjistrim deri 15.01.2017 dmth osht ne gjendje perfekte ( te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrin e telit : 045 - 586 - 247 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim