Shitet Seat Ibiza - 1 vjet regjistrim shum i mir

Shitet nga: Armend 10 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shitet Vetura e tipit Seat Ibiza TSI e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer , per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-586-247 ) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike gjithashtu edhe gjama qe hapen ne menyr automatike ka goma te dimrit pa fellne dhe te veres me felnne ka regjistrim 1 vjet deri me 15 .01. 2017 dmth osht ne gjendje perfekte 😊😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim